Reprezentanci Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate zdobyli trzy puchary na turnieju MAZOVIA CUP 2018 [ZDJĘCIA]

Ośmioosobowa reprezentacja Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate walczyła o puchary w Piasecznie na MAZOVIA CUP 2018 – VII Piaseczyńskim Turnieju Karate Kyokushin IKO.

W zawodach zorganizowanych przez klub BUSHI TEAM, prowadzony przez sensei Krzysztofa Markowskiego, wystartowało 395 zawodników z 39 klubów.

- Na turnieju wspaniale zaprezentował się Jakub Prajsnar, który w imponującym stylu zdobył najwyższe trofeum w kategorii kumite - mówi Roman Woźniak z KKKK.

Aleksandra Szyldak, również w kumite, wywalczyła brąz. - Tomasz Pikuła w konkurencji Pierwszy Krok Open, po niezwykle zaciętej i wyrównanej dogrywce, musiał uznać wyższość przeciwnika i ostatecznie zdobył brązowy medal - opowiada Roman Woźniak.

Krośnieński klub reprezentowali też: Wiktoria Bilska, Emilia Gazda, Karina Korona, Aleks Łączak i Karol Pikuła.

- Dziękujemy naszym walecznym zawodnikom za start i trzymamy kciuki za sukcesy podczas kolejnego turnieju, jakim będą XX Mistrzostwa Podkarpacia w Jaśle już 14 kwietnia - mówi Roman Woźniak.