Jak poinformowała w czwartek podkarpacka policja, w środę po południu dyżurny komendy w Krośnie odebrał zgłoszenie o prawdopodobnie nietrzeźwym operatorze ładowarki, który pracował przy budowie drogi w Miejscu Piastowym.
- Kierujący miał wykonać serię nieskoordynowanych manewrów i miał wyraźne trudności z obsługą maszyny, co mogło spowodować zagrożenie bezpieczeństwa dla innych pracowników znajdujących się na placu budowy - zaznaczyła policja.
Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce sprawdzili stan trzeźwości 60-letniego operatora ładowarki. Mężczyzna miał ok. 1,2 promila alkoholu w organizmie.
Jak podała policja, po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że operator nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało mu ono zatrzymane za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
60-latek trafił do aresztu, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
Źródło:

szkolenie wojsko
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?