Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów
3 z 59
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Iwona Jankowska Mihułowicz, Mostek, 33x41 cm, olej/płótno
fot. Archiwum BWA Krosno

Aukcja dzieł sztuki na rzecz WOŚP w Krośnie. Zobaczcie, jakie prace przekazali artyści. Można je licytować online [GALERIA PRAC]

Zobacz również

Autobusem do zoo oraz do Ojcowa – krakowskie linie rekreacyjne pojadą częściej

Mateusz Kieliszkowski zapisał się w księdze rekordów Guinnessa!

Polecamy

Nowe udogodnienia na lotnisku Modlin. Duży ukłon w stronę pasażerów

Ten produkt nie tylko polepsza trawienie. Może zmniejszyć objawy ADHD u dzieci

Profesor zaniepokojony zmianami w polskiej edukacji. Idziemy w złym kierunku