3 z 59
Aukcja dzieł sztuki na rzecz WOŚP w Krośnie. Zobaczcie, jakie prace przekazali artyści. Można je licytować online [GALERIA PRAC]
Iwona Jankowska Mihułowicz, Mostek, 33x41 cm, olej/płótno