2 z 59
Aukcja dzieł sztuki na rzecz WOŚP w Krośnie. Zobaczcie, jakie prace przekazali artyści. Można je licytować online [GALERIA PRAC]
Magdalena Wyżykowska-Figura, Zapach lata, 50x60 cm, olej/płótno