Redakcja naszemiasto.pl na Podkarpaciu - skontaktuj się z nami!

redakcja
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z Podkaro. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają na całym Podkarpaciu. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: tereny.redakcja@gazeta.wroc.pl


Redakcja naszemiasto.pl - Podkarpackie

Rzeszów

  • ul. Kraszewskiego 2
    Dariusz Dziopak

  • tel. 691 453 911

  • dariusz.dziopak@polskapress.pl

  • Kinga Dereniowska

  • 691 467 142

  • kinga.dereniowska@polskapress.pl

  • Marcin Piecyk

  • 691 467 111

  • marcin.piecyk@polskapress.pl

Przemyśl

  • Łukasz Solski

  • 691 467 132

  • lukasz.solski@polskapress.pl

  • Norbert Ziętal

  • 691 453 903

  • norbert.zietal@polskapress.pl

Jasło

  • ul. Kościuszki 37

  • Iwona Adamek

  • 691 467 139

  • iwona.adamek@polskapress.pl

  • Grzegorz Michalski

  • 691 467 111

  • grzegorz.michalski@polskapress.pl

  • Jakub Hap
  • 695 064 049
  • jakub.hap@polskapress.pl

Sanok

  • Sabina Tworek
  • 691 453 910
  • sabina.tworek@polskapress.pl

Krosno

  • Ewa Gorczyca
  • 691 453 921
  • ewa.gorczyca@polskapress.pl

Jarosław

  • Kamil Jaworski
  • 500 324 319
  • kamil.jaworski@polskapress.pl

Dębica

  • Monika Sroczyńska
  • 607 625 444
  • monika.sroczynska@polskapress.pl

Lokalna reklama, marketing i ogłoszenia

  • Kierownik biura reklamy

  • Marta Baran

  • marta.baran@polskapress.pl

  • 691 467 104

  • Ewa Hemerling

  • ewa.hemerling@polskapress.pl

  • 519 503 511

  • Marketing:

  • Renata Tereszkiewicz

  • renata.tereszkiewicz@polskapress.pl

  • 691 432 896


Patronaty i projekty specjalne

PATRONAT

Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres:
patronaty@naszemiasto.pl

PROJEKTY SPECJALNE

Jeśli jesteś zainteresowany projektem specjalnym z naszemiasto.pl – wyślij maila pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.pl
Kontakt centralny


REDAKTOR NACZELNY PORTALI NASZEMIASTO.PL

  • Maciej Gładysiewicz
  • tel. 697 770 201
  • maciej.gladysiewicz@polskapress.pl

Sekretarz redakcji naszemiasto.pl

  • Mariola Szczyrba
  • tel. 519 503 539
  • mariola.szczyrba@polskapress.pl

Wydawca centralny naszemiasto.pl

  • Sonia Tulczyńska-Starnawska
  • tel. 500 324 184
  • sonia.tulczynska@polskapress.pl

KOLPORTAŻ WYDANIA PRINT

  • Marcin Monik
  • marcin.monik@polskapress.pl

MARKETING

  • Przemysław Popowski
  • przemysław.popowski@polskapress.pl

BIURO REKLAMY

Team Leader

  • Ewa Badowicz
  • tel. 698 635 707
  • ewa.badowicz@polskapress.pl

Head Group Manager

  • Artur Mielcarek
  • tel. 502 499 945
  • artur.mielcarek@polskapress.pl

Koreańskie tramwaje płyną do Warszawy

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl na Podkarpaciu - skontaktuj się z nami! - Rzeszów Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie