Ponad 2000 posiłków przygotowanych przez MAKRO Polska w ramach akcji #posiłekdlalekarza

Materiał informacyjny Makro
Warszawa, 17 kwietnia 2020 r.: MAKRO Polska wspiera pracowników polskiej służby zdrowia, dostarczając ciepłe posiłki w ramach akcji #posiłekdlalekarza. Dzięki zaangażowaniu firmy, lekarzy i personel medyczny szpitala MSWiA w Warszawie liczyć może na ciepłe dania, dostarczane we wszystkie dni powszednie. W sumie, od początku akcji, Zespół Kucharzy Akademii Inspiracji MAKRO, zlokalizowanej w Warszawie, przygotował ponad 2000 posiłków.

Od 19 marca 2020 roku MAKRO Polska aktywnie wspiera pracowników służby zdrowia, intensywnie pracujących w trudnej sytuacji epidemiologicznej. W ciągu tygodnia, od poniedziałku do piątku, Zespół Kucharzy Akademii Inspiracji MAKRO w Warszawie przygotowuje i dowozi około 600 posiłków do szpitala MSWiA w Warszawie, który został przekształcony w szpital zakaźny. W sumie, od momentu dołączenia do akcji, do lekarzy i personelu, zatrudnionych w placówce medycznej, trafiło ponad 2000 ciepłych dań.

Z dniem 16 kwietnia br. do akcji #posiłekdlalekarza dołączyła również Akademia Inspiracji MAKRO, zlokalizowana w Krakowie. W ramach wsparcia polskiego personelu medycznego Zespół Kucharzy, na czele z szefami kuchni – Dawidem Sikorą, Zbigniewem Sonikiem i Tomaszem Świerczkiem, we wszystkie dni powszednie dostarczają ciepłe posiłki dla lekarzy i personelu medycznego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Celem akcji #posiłekdlalekarza jest wsparcie pracowników polskiej służby zdrowia, pracujących na najwyższych obrotach. MAKRO Polska w akcji wspierają firmy Kruszwica, Nestle, Huhtamaki oraz Fundacja Medicover.

Materiał oryginalny: Ponad 2000 posiłków przygotowanych przez MAKRO Polska w ramach akcji #posiłekdlalekarza - Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie