5 z 59
Aukcja dzieł sztuki na rzecz WOŚP w Krośnie. Zobaczcie, jakie prace przekazali artyści. Można je licytować online [GALERIA PRAC]
Helena Cząstka, Pejzaż zimowy, 40x50 cm, olej/płótno