Wybierz region

Wybierz miasto

  Wielkie Wyprawy - Stanisław Materniak, Łukasz Grudysz

  Jaś Wędrowniczek
  Rymanów, ul. Bieleckiego/8, +48 13 435 67 33

  18:30 - 20:00 Środa, 19 października

  • 10zł

  "JEDWABNYM SZLAKIEM – Z KROSNA DO CHIN"
  Stanisław Materniak - z zamiłowania zapalony podróżnik, który odwiedził wszystkie kontynenty, za wyjątkiem Australii, pokonując dziesiątki tysięcy kilometrów samochodem
  i nie tylko. Fotograf dokumentujący nasz świat w cyklu "Ziemia planeta ludzi", na co dzień kieruje Krośnieńskim Przedsiębiorstwem Budowlanym w Krośnie S.A.

  Łukasz Grudysz - filmowiec, fotografik, podróżnik, fascynat kultury karpackiej i bałkańskiej. Swoje pasje i fascynacje kulturowe zręcznie miksuje, czego efektem są cykle fotografii, filmy dokumentalne i opracowania multimedialne ze wspólnym mianownikiem "Podróż przez życie".
  Podczas spotkania goście opowiedzą o trwającej ponad dwa miesiące wyprawie do Chin. W podróż wyruszyli w czerwcu ubiegłego roku, załadowanym po dach samochodem Land Rover Defender. Zwiedzając i odkrywając dzikie przestrzenie Azji Środkowej, pustynie, stepy, góry, zabytki Jedwabnego Szlaku i wiele wspaniałych miast, w tym jedno z najpiękniejszych miast w Chinach - Pingyao, przejechali ponad 26 tysięcy km.
  A jak radzili sobie przy zamawianiu posiłków? Gdzie spali? Co zobaczyli? Jak się porozumiewali? Co przeżyli i jak wytrwali trudy wyprawy?
  O tym na spotkaniu z podróżnikami.
  WSTĘP:
  Dorośli – 10 zł.
  Dzieci i młodzież szkolna – bezpłatnie.
  ZAPRASZAMY.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ